معرفی

فروشگاه اینترنتی مدپوش فروشگاهی است که در زمینه فروش پوشاک ،کفش و همچنین فروش اکسسوری های مرتبط (ساعت، کمربند، کیف،زیورآلات و...)فعالیت میکند .

با توجه به تخصصی بودن کسب و کارهای اینترنتی و هزینه بر بودن این بازار ، برآن شدیم تا علاوه بر فروش محصولات خود فرصتی را در اختیار فروشندگان و تولیدکنندگان دیگر قراردهیم تا آنها نیز بتوانند بدون صرف هزینه محصولات خود را در این بخش عرضه کنند.

نحوه همکاری

فروشندگان یا تولید کنندگان محصولات فوق الذکر میتوانند در صورت تمایل  عکس و مشخصات محصولاتی را که میخواهند در سایت مدپوش برای فروش قرار گیرد را طبق قوانین و مقررات مدپوش در اختیار تیم ما قرار دهند . در صورتی که محصولات از کیفیت لازم برخوردار بود در فروشگاه اینترنتی مدپوش قرار میگیرد.

مزایای استفاده از این روش برای فروشندگان :

همانطور که میدانیم همه روزه خرید های اینترنتی در سطح کشور افزایش یافته و کسب و کار هایی که به شکل سنتی اداره می شوند هر روز با رکود بیشتر مواجه میشوند ، از طرفی راه اندازی فروشگاه اینترنتی و ورود به این عرصه نیز برای همگان ممکن نبوده ویا بسیار دشوار است. طراحی فروشگاه ، تولید محتوا ، اداره کننده وب سایت و.... هر کدام تخصص های مختلفی است که برای اداره یک فروشگاه اینترنتی مورد نیاز است و تشکیل چنین تیمی احتمالا برای هر تولید کننده یا فروشنده ممکن نیست .

مد پوش با در اختیار داشتن تیم متشکل از متخصصین طراحی وب ، برنامه نویسان مجرب و همچنین امکانات سخت افزاری مناسب مانند سرور های قدرتمند و... شرایط را برای  کسب و کار های سنتی فراهم اورده تا بتوانند با کمترین هزینه و ریسک وارد بازارفروش اینترنتی شوند.