مد پوش جهت ارائه خدمات مناسب اطلاعاتی را طی مراحل ثبت نام ، ورود و خرید از کاربران دریافت میکند . این اطلاعات جهت ارسال درست کالای مورد نظر و همچنین مکاتبه با کاربران و مشتریان محترم جهت صدور فاکتور ارسال اطلاعات خرید و وضعیت خرید مورد استفاده قرار میگیرد ، بنابر این باید کاملا درست و کامل وارد شود.

مد پوش فقط اطلاعات وارد شده در بخش پروفایل کاربری را بعنوان اطلاعات مورد تائید در نظر گرفته و برای تمام مکاتبات از آنها استفاده خواهد کرد.

لطفا دقت کافی را هنگام ورود اطلاعات داشته باشید و مد پوش در صورت لزوم میتواند اطلاعات بیشتری جهت اطمینان از سفارش از کاربر دریافت نماید.

مدپوش جهت بهبود روند فروش، بهینه سازی وب سایت یا برای ارتباط با مشتریان ممکن است از اطلاعات آنها جهت ارسال ایمیل یا پیامک استفاده کند. در صورتی که تمایلی به دریافت این ایمیل ها و خبر نامه ها ندارید میتوانید هنگام ثبت نام از عضویت در خبرنامه خودداری نمائید.

تنها آدرس ایمیل های  info@modepoosh.com, support@modepoosh.com    جهت مکاتبه با مشتران مورد تائید مد پوش میباشد و هرگونه مکاتبه ای با نام مد پوش و با ادرس های دیگر مورد تائید نبوده و در صورت مشاهده چنین ایمیل هایی جهت پیگیری به ادرس info@modepoosh.com  اطلاع دهید.

مد پوش ممکن است نظرات و نقد کاربران را در جهت قوانین و مقررات وبسایت ویرایش نماید . اگر نقد و نظری مصداق محتوای مجرمانه باشد مد پوش میتواند از اطلاعات ثبت شده جهت پیگیری های قانونی استفاده نماید.

حفظ و نگهداری از اطلاعات حساب کاربری مانند نام کاربری وو رمز عبوربه عهده مشتری بوده و مد پوش هیچ مسئولیتی در این مورد ندارد. مد پوش اطلاعات حساب کاری مشتریان خود را به هیچ شخص و یا ارگانی ارائه نخواهد داد مگر اینکه با حکم قانونی مجبور به انجام این کار شود.

ما با تمام توان سعی در ایجاد بستری ایمن برای شما خواهیم داشت تا خریدی مطمئن و راحت را تجربه کنید .

اطلاعات تماس :

02122451912

09126989592