چگونه لباس بپوشیم تا همیشه شیک به نظر برسیم؟

چگونه لباس بپوشیم تا همیشه شیک به نظر برسیم؟

چگونه لباس بپوشیم تا همیشه شیک به نظر برسیم؟

نه همین لباس زیباست نشان آدمیت .

اما واقعیت چیز دیگریست ، قطعا در جامعه امروزی ما از روی ظاهر قضاوت خواهیم شد چه خوب چه بد مرا قضاوت خواهند کرد ، پس نوع پوشش ما در نوع برخورد افراد در کوتا ه مدت تاثیر گذار است و از اهمیت بالایی برخوردار است با اینکه پوشش افراد به هیچ وجه نشان دهنده شخصیت و منش هیچ کس نیست.

 

۱ سفید ،رنگی شگفت انگیز است

شاید مهم تر از کیفیت لباسی که بر تن میکنیم در نگاه اول زنگ آن و نوع دوخت ان باشد ،رنگ سفید رنگیست که در کفش ، پیراهن ، شوار و... جذابیت و طراوت به شما هدیه خواهد کرد . استفاده از این رنگ را فراموش نکنید البته با این همه این رنگ رنگ مناسبی برای محل کار نیست. 

2 لباس زیرتان نباید پیدا باشد

حتما از لباس زیر با رنگی همرنگ با لباس اصلی استفاده کنید تا از دیده شدن ان جلوگیری کنید یا از لباسی که در حدی باز یا نازک باشد که لباس زیرتان مشخص شود استفاده نکنید.

کمربند نباید کمرشلوارتان را جمع کند

کمربند هم در خوش پوش تر دیده شدن نقش مهمی دارد ، همیشه مراقب باشید کمربند کمر شلوار را جمع نکند . ممکن است علاقمند به بستن کمربند باشید اما گاهی نبستن کمربند بهتر از بستن کمربرندیست که کمر لباس را جمع و بد ترکیب کند. همیشه دقت کنید سایز کمر شلوارو کمربند فیت بدنتان باشد تا با این مشکلات مواجه نشوید.

4 برهنه نبودن پاها

برای زیباتر نشان دادن اندام و حتی لباس ،خانم ها بهتر است همیشه جوراب های زیبا و نازکی به پا داشته باشند. جوراب های بسیار زیبایی برای لباس های کوتاه وجود دارد. این مدل جوراب ها باعث می شود تا لباس زیباتر به نظر برسد.

5 زنان قد بلند کفش پاشنه بلند نپوشند

هیچوقت سعی نکنید قدتان از همسرتان بلند تر باشد . خانم های قد بلند باید از پوشیدن کفش های اشنه بلند خودداری کنند .

6 زنان کوتاه قامت لباس بلند بپوشند

خانم هایی کهقد کوتاه تری دارند بهتر است از لباس های بلند استفاده کنند هرچقدر لباس شما بلند تر و قدی تر باشد شما را کشیده تر و خوش اندام تر نشان خواهد داد.

7 با کفش جلوباز جوراب نپوشید

هیچ وقت با کفش جلوباز جوراب نپوشید این یکی از بدترین انتخاب هاییست که میتوان انجام داد.

 

8 تعداد جواهراتی که آویزان می کنید کم باشد

هر چقدر تعداد جواهراتی که آویزان می کنیم کمتر باشد ،نما و جلوه بیشتری خواهد داشت.حتی اکر یک تو گردنی تک بیاندازید خیلی شیک تر از آویزان کردن چند مدل گردنبند روی هم می باشد.

9 هنگامی که یک لباس یا دامن رسمی در یک رویداد رسمی می پوشید جوراب هم بپوشید

زمانی که در مهمانی رسمی هستید و یا لباس رسمی مجلسی به تن دارید فراموش نکنید که از جوراب استفاده کنید این یکی از قوانین لباس پوشیدن کیت میدلتون است.

10 هرگز جواهرات طلایی و نقره ای را با هم استفاده نکنید

هیچوقت از زیورآلات طلایی و نقره ای همزمان استفاده نکنید . اینکه کدام یک با لباس شما هم خوانی بیشتری دارند نکته مهمیست اما از آن مهم تر این است که این دو با هم استفاده نشوند.

11 شلوار کوتاه و چسبان فقط مخصوص تابستان نمی باشد

اگر مایل به پوشیدن لباس های کوتا ه و یا شلوار های کوتاه و چسبان هستید هیچ مشکلی وجود ندارد به سادگی میتوانید در تمام طول سال از این نوع لباس استاده کنید حتی در زمستان . میتوانید به سادگی از این نوع لباس به همراه چکمه استفاده کنید.

اینکه بدانید چه لباسی را در کجا و کی بپوشید نیاز به آموزش ندارد و آموختنی نیست. بلکه تنها نیاز به تجربه دارد و باید از دیگران و تجربیات آنها و خود استفاده کرد.

 

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code