معرفی مراکز خرید استانبول(قسمت اول)

نوشته شده وسط     راهنمای خرید      0 نظرات  نمایش (1299)
یکی از علل معروفیت و محبوبیت استانبول مراکز خرید بی نظیر و بی تعداد این شهر است . استانبول به عنوان بزرگتری بازار سرپوشیده دنیا تجربه ای وصف ناپذیر را برای شما به جا میگذارد . در این مقاله به معرفی مراکز خرید این شهر میپردازیم .مراکز خرید ، رستوران ها ، مراکز تفریحی و... اماده این سفر هیجان انگیز باشید.

چگونگی تشخیص کیفیت و مرغوبیت لباس

نوشته شده وسط     مدلینگ      0 نظرات  نمایش (1240)
شما باید پیش از خریدن لباس کیفیت آن را چک کنید تا از مرغوبیت آن مطمئن بشوید. در اینجا نکاتی را برای شما ذکر می کنیم تا بتوانید به سرعت کیفیت لباس مورد نظر خود را تشخیص بدهید.

چگونه لباس بپوشیم تا همیشه شیک به نظر برسیم؟

نوشته شده وسط     مدلینگ      0 نظرات  نمایش (1263)
شاید مهم تر از کیفیت لباسی که بر تن میکنیم در نگاه اول زنگ آن و نوع دوخت ان باشد ،رنگ سفید رنگیست که در کفش ، پیراهن ، شوار و... جذابیت و طراوت به شما هدیه خواهد کرد .

انتخاب لباس مناسب در محیط اداری

نوشته شده وسط     مدلینگ      0 نظرات  نمایش (1143)
مصاحبه کاری، فعالیت در محیط کاری و .... نیازمند این است که پوششی مناسب داشته باشیم.چه برای پیدا کردن شغل، موفقیت در یک مصاحبه ، یامهم تر و موفق تر به نظر رسیدن درمحیط کاری فعلیتان.

اصول شیک پوشی برای افراد چاق

نوشته شده وسط     مدلینگ      0 نظرات  نمایش (1298)
مدپوش این مقاله راهنمایی است برای افرادی که هم از اضافه وزن رنج میبرند و هم میخواهند خوش پوش باشند.شیک پوشی ، زیبا تر به نظر رسیدن متناسب بودن همیشه از دغدغه های ما بوده بویژه اگر از اضافه وزن هم رنج می بریم. همیشه قصد داریم در مجالس، میهمانی ها ، ادارات موقعیت ای مختلف بهتر دیده شویم متناسب تر باشیم .